Ετήσια Γενική Συνέλευση και Συνεδρίαση Διοικητικού Συμβουλίου του Δικτύου Πόλεων με Λίμνες 20-21-22 Απριλίου 2018 στο Δήμο Ζηρού (Φιλιππιάδα)

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Δικτύου Πόλεων με Λίμνες, καλεί τους Δήμους – Μέλη του σε Τακτική Γενική Συνέλευση που θα πραγματοποιηθεί στο Δήμο Ζηρού, αίθουσα Συνεδριάσεων Δημαρχείο Φιλιππιάδας, το Σάββατο 21 και την Κυριακή 22 Απριλίου 2018.

Στο περιθώριο των συνεδριάσεων θα πραγματοποιηθεί εκδρομή – ξενάγηση στο Δήμο Ζηρού με επίκεντρο την ομώνυμη Λίμνη.

Ολόκληρο το πρόγραμμα της 4ης Γενικής Συνέλευσης, καθώς και της εκδρομής  που θα πραγματοποιηθεί θα βρείτε στους ακόλουθους συνδέσμους:

Πρόγραμμα Γενικής Συνέλευσης του Δικτύου Πόλεων με Λίμνες

Πρόγραμμα εκδομής

Την Παρασκευή 20 Απριλίου θα πραγματοποιηθεί η 2η τακτική συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Δικτύου, που θα γίνει στην αίθουσα συνεδριάσεων του ξενοδοχείου ILIANA.

Η πρόσκληση σε μορφή PDF