Έκτακτο Δελτίο Επιδείνωσης Καιρού της Ε.Μ.Υ. με α.α: 12/2017 το οποίο ισχύει για αύριο Τρίτη 16-05-2017

Έκτακτο Δελτίο ΕΜΥ Επιδείνωσης Καιρού α.α: 12/2017

ΚΑΤΑΙΓΙΔΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΣΥΝΟΔΕΥΟΝΤΑΙ ΤΟΠΙΚΑ ΑΠΟ ΧΑΛΑΖΟΠΤΩΣΕΙΣ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΕΚΔΗΛΩΘΟΥΝ ΑΥΡΙΟ ΤΡΙΤΗ (16-5-2017) ΑΡΧΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ, ΤΗΝ ΗΠΕΙΡΟ, ΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ. ΣΤΑΔΙΑΚΗ ΥΦΕΣΗ ΤΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ ΤΙΣ ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΩΡΕΣ.

ΑΝΘΗΡΟ                                                                                                                             Ανθηρό 15-05-2017

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2445 3 50401-50402                                                  ΠΡΟΣ:
6970000284/6970000286                                                              1. Mέλη Τοπικού Συντονιστικού Οργάνου
FAX: 2445 3 50419                                                                              Πολιτικής Προστασίας δήμου Αργιθέας
Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.                                        3. Γραφείο Τεχνικής υπηρεσίας

ΣΧΕΤ. : Έκτακτο Δελτίο ΕΜΥ Επιδείνωσης Καιρού α.α: 12/2017

Σας διαβιβάζουμε συνημμένα το παραπάνω σχετικό, που αφορά Έκτακτο Δελτίο Επιδείνωσης Καιρού της ΕΜΥ/ΕΜΚ, το οποίο ισχύει για αύριο Τρίτη 16-05-2017.

Παρακαλούμε τους φορείς, (μέλη Τοπικού συντονιστικού οργάνου Πολιτικής Προστασίας δήμου Αργιθέας, Προέδρους Τ.Σ και εκπροσώπους Τοπικών Κοινοτήτων, υπαλλήλους Γραφείου Τεχνικής υπηρεσίας) που εμπλέκονται σε έργα και δράσεις για την αντιμετώπιση κινδύνων από επικίνδυνα καιρικά φαινόμενα, να τεθούν σε κατάσταση ετοιμότητας βάσει του σχεδιασμού τους, προκειμένου να αντιμετωπιστούν πιθανά προβλήματα που θα δημιουργηθούν από την εκδήλωση των φαινομένων.

* ΣΥΝΕΧHΣ ΚΑΙ ΑΔΙΑΛΕΙΠΤΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ

** ΣΥΝΕΧΗΣ ΚΑΙ ΑΔΙΑΛΕΙΠΤΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΙΣ Τ. ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

WOGR91 LGAT 151000

Ελληνικό, 15-05-2017/1300 C